Dziękujemy za zgłoszenie!

  • Pamiętaj o uzupełnieniu zakładek "Dane kontaktowe" oraz "Moje miejsce maratonowe"
  • Po zarejestrowaniu miejsca otrzymasz mail z potwierdzeniem i unikatowy link do profilu Twojego miejsca maratonowego (widoczny także poniżej)
  • Dzięki unikatowemu linkowi, w każdej chwili masz dostęp do informacji o Twoim wydarzeniu. W dowolnym momencie możesz zaktualizować szczegóły dotyczące miejsca i samego maratonu.

Zachowaj poniższy link. Dzięki niemu bez logowania możesz zmienić infomacje dotyczące Maratonu, pobrać materiały oraz dać nam znać ile listów zostało napisanych w Twoim miejscu maratonowym
https://maraton.amnesty.org.pl/organiser?login=42455-785c8f5b35833e14c297a89ed16815a5

Użyj tego linku, aby zachęcić ludzi do dołączania do Twojego wydarzenia! Dzięki temu pozostaniemy z nimi w kontakcie i będziemy im wysyłać informacje o Maratonie.
https://maraton.amnesty.org.pl/7359-szkola-podstawowa-nr-4-im-jana-matejki-w-boleslawcu#events

Kolejne kroki...

Na profilu miejsca maratonowego, poza informacjami o wydarzeniu, znajdziesz również materiały oraz poinformujesz nas jak przebiegał Twój maraton.

  • Wszystkie materiały elektroniczne, w tym podręcznik dla organizatorów i organizatorek z cennymi wskazówkami i pomysłami na akcje, będą dostępne w zakładce „Materiały”. Po prostu pobierz je ze strony!
  • Pamiętaj, aby dać nam znać ile listów udało się Wam napisać. Po zakończeniu maratonu przejdź do zakładki „Raportowanie” i wpisz liczbę listów. Prosimy o uzupełnienie liczby listów do 16 grudnia do godz. 15:00.
  • Po zakończonym wydarzeniu, do końca grudnia, w zakładce „Raportowanie” będzie dostępna ankieta ewaluacyjna. Po jej wypełnieniu otrzymasz zaświadczenie o udziale w maratonie i podziękowania dla osób, które współorganizowały z Tobą wydarzenie. O ankiecie poinformujemy Cię mailowo.
  • Jeśli masz pytania dotyczące organizacji maratonu, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi w podręczniku, prosimy o kontakt na adres email maraton@amnesty.org.pl.

POWODZENIA!